Reference

“Jelikož jsem se ze začátku za svoji úroveň angličtiny styděl, pomohl mi Honzův přátelský přístup. Brzy jsem se „otrkal“ a na lekcích jsem se cítil super. Dokonce jsem se na další lekce angličtiny těšil, což se mi u běžných jazykových kurzů rozhodně nestávalo.

Na lekcích jsem především oceňoval přátelský přístup, snahu mi co nejvíce pomoci a přizpůsobit se mým požadavkům. Mohli jsme probírat konkrétní oblasti nebo si jen tak nezávazně povídat a nikdy nebyl problém s tématy. Vždy si bylo o čem povídat.

Před začátkem spolupráce pro mě bylo nejdůležitější získat sebevědomí a přestat se bát mluvit. Tento cíl se mi splnil na jedničku. Pak už jsem mohl svoji angličtinu pilovat a stále zdokonalovat. Stále je sice nějaká cesta přede mnou, ale díky Honzovi jsem nyní schopen používat angličtinu v mé práci, což byl cíl naší spolupráce.

Honza Dolejš

Lektor v honzadolejs.cz

“S Honzou jsem začala konečně opravdu mluvit a nebát se toho. Honza je příjemný a hlavně vnímavý lektor, který dokáže z Vás dostat to, co budete chtít 😊🙏🏽.”

Nikol Tomášková

Jsem velmi spokojený s individuální výukou. Na Honzových lekcích oceňuji zejména určitou flexibilitu, co se týče témat, článků, poslechů apod. Není to jen tupé probírání lekcí z učebnice stránku za stránkou. Mohu si i tak trochu sám vybrat témata, které chci nebo potřebuji umět.

Atmosféra lekcí je příjemná, bez zbytečného stresu. Honzova výuka mi pomohla (konečně, po letech neúspěšných pokusů) rozmluvit se anglicky. Všem doporučuji.“

Ivan Cuker

Majitel ctvrtarealitni.cz

“S Honzou pracuji na své angličtině 3 roky. Proč si myslím, že je dobré s ním spolupracovat? K potřebám každého studenta přistupuje individuálně (žádné téma není problém – konverzace, gramatika, business angličtina). Snaží se najít způsob výuky, který danému studentovi vyhovuje. Jedná se o různé studijní aplikace, poslechy. Souhlasím s jeho názorem, že 5 minut na studium denně si najdeme všichni. Navíc brzy zjistíte, že to funguje.”

Petra Křížová

Sales Manager, VMware

“Jsem velice spokojena. Lektor je vždy připravený a je znatelné, že na výsledku mu opravdu záleží.

Natálie Moláčková

Studentka

“Honza má cit pro to, co student potřebuje, umí se přizpůsobit jeho úrovni a potřebám, dokáže motivovat, hodiny nejsou nudné, dobře se připravuje na každou hodinu, je časově flexibilní a spolehlivý.

Libor Koblic

“Honza je skvělý, pozitivní a hlavně trpělivý učitel : ) Vše mi vždy vysvětlil a pomohl! Honzu moc doporučuji : )

Lívia Orlovská

“Jsem s výukou velmi spokojená. Honza mi vše vysvětlil a vždy se snažil naučení nových věcí zjednodušit, abych se to rychleji naučila. Vždy byl na smluvenou hodinu připravený.

Lucie Kourková

“Lekce pokaždé probíhaly na přátelské bázi. Oceňuji vstřícnost vždy pomoci nad rámec lekce. Lektor mi nejvíce pomohl srovnat si v hlavě časy a vyznat se v psaní e-mailů.

Daniel Bukowski

Šéfkuchař

“Feedback by som ti dal pozitívny. Určite som sa zlepšil v gramatike ako som aj chcel a dávam si viac veci do súvislosti.

Peter Bayer

IT specialista

“Všechno bylo fajn, hodiny byly účinné. Moc díky.

Katya Kostina